Společnost Image Lab získala jako první v České republice certifikaci pro školení CELEMI Enterprise
Southpaw Productions
menu_left_bottom

KONTAKT

Southpaw Productions, s.r.o.

U Kanálky 1559/5
120 00 Praha 2 – Vinohrady
Tel: +420 222 715 698
GSM: +420 777 723 599
E-mail: info@southpawpro.cz

icon_skype southpawpro
icon_twitter southpawpro
icon_facebook Southpaw Productions

Společnost Image Lab, česká firma specializující se na oblast řízení a rozvoje lidských zdrojů, dnes oznámila, že se stala první firmou v České republice, která je certifikována pro školení Enterprise společnosti Celemi. Tento školící program je založen na manažerské simulaci obchodního prostředí a situací zaměřených na strategické řízení firmy v měnících se podmínkách na dynamickém trhu.

 

„Zejména v současné době nejistoty světového hospodářství pomáhá školení CELEMI Enterprise firmám plynule reagovat na změny v neustále se měnících tržních podmínkách a to z různých hledisek: personálu, marketingu, strategie prodeje atd.,“ řekl manažer marketingu společnosti Image Lab Robert Pik a dodal: „Získat certifikaci, která nám umožňuje provádět toto školení, nebylo otázkou několika dnů. Se společností CELEMI spolupracujeme již od roku 2006, od roku 2007 máme certifikaci k programům Apples & Oranges a Decision Base a účastnili jsme se řady zahraničních workshopů. Facilitátor simulací musí mít přehled o businessu, souvislostech a strategickém řízení firem. Bez tohoto pohledu je přínos pro klienta výrazně menší a z výborné simulace, která může přinést změnu do myšlení lidí a úspěchu firmy, zůstanou jen složitější Monopoly.“


Základem školení CELEMI Enterprise je manažerská simulace, ve které šest různých „firem“ soupeří v získání skupiny zákazníků. Účastníci přijímají role členů manažerského týmu v oblastech marketing a prodej, rozvoj pracovníků a interních procesů, výroba a finanční řízení a kontroling. Úkolem každého týmu je vytvořit a naplnit stanovenou strategii, která přiláká a následně i udrží zákazníky.  Hlavní úkoly spočívají v krátkodobém rozhodování, ale cílem je dlouhodobý rozvoj a růst hodnoty podniku. V tomto kontextu musí účastníci hry vytipovat a prodat zboží preferovaným zákazníkům, vytvářet zajímavé a ziskové produktové portfolio, těžit co nejvíce ze schopností a talentů manažerského týmu, vyvinout silnou a udržitelnou značku a mít přehled o krátkodobých i dlouhodobých finančních výsledcích. Celá simulace probíhá pod dozorem zkušeného školitele - facilitátora. Absolventi školení získají díky tomu řadu informací, jak mohou zlepšit a zefektivnit svoji práci a zvýšit svoji konkurenceschopnost.

 

Aby mohli sami školit zájemce o program Enterprise, museli konzultanti společnosti Image Lab projít školením, díky kterému získali certifikaci pro program CELEMI Enterprise a to za podpory Evropského sociálního fondu. Interní trénink k programu se konal pod vedením polského partnera a lektorem a konzultantem byl Piotr A. Gryko, zakladatel a spolumajitel přední polské poradenské společnosti House of Skills.

 

Více informace o školení Celemi Enterprise naleznete zde: http://www.celemi.com/What-we-do/Business-Simulations/Celemi-Enterprise/