Southpaw
Southpaw Productions
menu_left_bottom

KONTAKT

Southpaw Productions, s.r.o.

U Kanálky 1559/5
120 00 Praha 2 – Vinohrady
Tel: +420 222 715 698
GSM: +420 777 723 599
E-mail: info@southpawpro.cz

icon_skype southpawpro
icon_twitter southpawpro
icon_facebook Southpaw Productions
Southpaw

Náš team

Tým konzultantů agentury Southpaw se skládá ze tří vedoucích pracovníků (managementu), kteří řídí každodenní chod firmy a ze šesti konzultantů. Management agentury má na starosti řízení vztahů s klienty a práci s jednotlivými konzultanty tak, aby byly co nejlépe zabezpečeny public relations a government relations služby pro naše klienty.

Celý článek...
 

Southpaw Services

Southpaw Productions nabízí následující služby v oblastech:

- Public Relations (PR)

- Public Affairs (PA)

- Výzkum, překlady a lokalizace textů

Celý článek...
 

Společenská odpovědnost (CSR)

Jsme sice pouze malou firmou s omezenými zdroji, nicméně jsme přesvědčeni, že i my bychom měli přispět svým dílem společnosti, ve které žijeme a pracujeme. Mezi konkrétní oblasti, o které se zajímají členové našeho týmu Southpaw Productions, patří boj proti rakovině ve všech jeho formách, speciální vzdělávací aktivity a programy zaměřené na podporu sociálně znevýhodněných skupin obyvatel. Níže uvádíme krátký seznam organizací, které konzultanti Southpaw Productions již v minulosti podpořili. Věříme, že se tento seznam bude i nadále rozrůstat.

Celý článek...
 

O agentuře

Agentura Southpaw Productions byla založena v roce 2005 několika experty s více než desetiletými zkušenostmi z oblasti Public Relations a Public Affairs. V období před zahájením činnosti agentury se její  budoucí partneři podíleli na přípravě a realizaci úspěšných komunikačních kampaní pro firmy z oblasti finančního trhu, farmacie, ICT/telekomunikací, maloobchodu a FMCG a orgány veřejné správy.  Klíčoví pracovníci agentury byli v minulosti také aktivně zapojeni do přípravy a implementace dvou úspěšných komunikačních strategií zaměřených na širokou veřejnost a podporující vstup České republiky do Evropské unie.

Celý článek...