Southpawpro
Southpaw Productions
menu_left_bottom

KONTAKT

Southpaw Productions, s.r.o.

U Kanálky 1559/5
120 00 Praha 2 – Vinohrady
Tel: +420 222 715 698
GSM: +420 777 723 599
E-mail: info@southpawpro.cz

icon_skype southpawpro
icon_twitter southpawpro
icon_facebook Southpaw Productions

Vítejte!

Southpaw Productions je specializovaná public relations a public affairs agentura, která byla založena roku 2005 v Praze.

Southpaw Productions se zaměřuje především na:

  • Public relations / media communications
  • Public affairs / government relations
  • Strategický výzkum a analytické služby (hodnocení trhu a podnikatelského prostředí)
  • Překladatelské služby / místní lokalizaci textů

 

Tým agentury Southpaw nabízí klientům kreativní a individuální přístup ke službám v oblasti externí komunikace, budování značky, analýzy trhu a monitoringu, analýzy a usměrňování legislativního procesu. Díky našemu týmu, jenž disponuje dvacetiletými zkušenostmi s prací v public relations a public affairs na českém a slovenském trhu, jsme schopni uzpůsobit konkrétní komunikační, public affairs a další strategie na míru právě Vaší společnosti.

 

V případě zájmu nás prosím, kontaktujte e-mailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

 

NOVINKY

Kurzy Image Lab pomohou vrátit se do zaměstnání

Společnost Image Lab spouští od května projekt s názvem „Vracíme se: chceme uspět v práci a mít šťastný domov“, který bude pomáhat především rodičům na rodičovské dovolené s návratem do zaměstnání nebo při hledání jiného pracovního uplatnění. Účast v kurzech je bezplatná.

Read more text
 
Agentura Southpaw Productions uzavřela partnerství se společností Niche Events zaměřené na management akcí a logistické služby

Agentura Southpaw Productions nedávno uzavřela s místní společnost Niche Events smlouvu o spolupráci na aktivitách v oblasti logistiky akcí, programu pro VIP hosty a managementu akcí.

Read more text
 
Agentura Southpaw Productions nyní v České republice a na Slovensku zajišťuje služby v oblasti PR pro společnost PayPal

V říjnu 2012 podepsala agentura Southpaw Productions smlouvu o poskytování služeb v oblasti PR a mediální komunikace v České a Slovenské republice pro společnost PayPal.

Read more text
 
Nová mobilní aplikace přináší globální projekt, ve kterém budou lidé sdílet své názory na rodinu, spánek, důvěru, sex a štěstí

Do tohoto unikátního výzkumného projektu se mohou zapojit i čeští uživatelé smartphonů.

Rick Smolan, spolutvůrce jedinečné série dokumentů „Day in the Life“ (Den v životě) a dalších globálních projektů využívajících zapojení velké skupiny lidí, dnes uvedl bezplatnou mobilní aplikaci. Ta lidem z celého světa umožní po sedm dní (od 26. září do 2. října) sdílet a porovnávat své životy. Použijí k tomu čidla ve svých telefonech a navíc budou odpovídat na otázky provokující k zamyšlení – o svých snech, zájmech a názorech na rodinu, spánek, důvěru, sex a štěstí. Aplikace pro uživatele mobilního operačního systému Android je dostupná již dnes, verze pro iOS bude k dispozici v nejbližších dnech.

Read more text