Náš team
Southpaw Productions
menu_left_bottom

KONTAKT

Southpaw Productions, s.r.o.

U Kanálky 1559/5
120 00 Praha 2 – Vinohrady
Tel: +420 222 715 698
GSM: +420 777 723 599
E-mail: info@southpawpro.cz

icon_skype southpawpro
icon_twitter southpawpro
icon_facebook Southpaw Productions

Náš team

Tým konzultantů agentury Southpaw se skládá ze tří vedoucích pracovníků (managementu), kteří řídí každodenní chod firmy a ze šesti konzultantů. Management agentury má na starosti řízení vztahů s klienty a práci s jednotlivými konzultanty tak, aby byly co nejlépe zabezpečeny public relations a government relations služby pro naše klienty.

 

line

Management firmy

 

Brady Clough (partner) – Brady pracuje v oblasti public relations a public affairs třináct let. Mezi jeho klíčové dovednosti patří vytváření a realizace komunikačních strategií pro celonárodní informační kampaně, řízení krizové komunikace, vedení mediálních tréninků a řízení vztahů s klienty. Před založením vlastní agentury pracoval na komunikačních projektech zaměřených na propagaci členství ČR v EU a činnost evropských institucí v České republice. Brady také řídil řadu dobročinných a neziskových programů, které byly zaměřeny na podporu integrace české romské minority do většinové společnosti. Rovněž je autorem analytických studií pro globální lídry trhu (např. Ford, AstraZeneca Pharmaceuticals nebo Tesco ČR a SR).

 

Pavel Voves (partner) – Pavel pracoval několik let pro české neziskové organizace, zabýval se především administrativou a koncepční prací v oblasti fund-raisingu. Mezi jeho hlavní dovednosti patří management každodenní administrativní práce neziskových a komerčních organizací a správa vztahů s místními dodavateli a partnery. Pracoval také jako finanční manager pro několik mezinárodních projektů. V Southpaw Productions má na starosti administrativní a finanční stránku zakázek.

 

Andrej Vilim (associate) – Andrej má na starosti public relations a public affairs aktivity agentury Southpaw Productions ve Slovenské republice. Andrej dlouhodobě pracuje jako konzultant v oblasti government relations a legislativního monitoringu, spolupracuje s agenturou na přípravách analýz trhu pro její klienty, rovněž řídí každodenní chod agentury na Slovensku.

 

Kromě managementu společnosti a stálých konzultantů, agentura Southpaw Productions také spolupracuje s množstvím externích spolupracovníků a dodavatelů, kteří jsou špičkami jednotlivých oborů, ať už jde o překlady textů, tlumočení, grafický design, web design, tiskové služby a event management.