Novinky
Southpaw Productions
menu_left_bottom

KONTAKT

Southpaw Productions, s.r.o.

U Kanálky 1559/5
120 00 Praha 2 – Vinohrady
Tel: +420 222 715 698
GSM: +420 777 723 599
E-mail: info@southpawpro.cz

icon_skype southpawpro
icon_twitter southpawpro
icon_facebook Southpaw Productions
Novinky

Společnost Image Lab spouští od května projekt s názvem „Vracíme se: chceme uspět v práci a mít šťastný domov“, který bude pomáhat především rodičům na rodičovské dovolené s návratem do zaměstnání nebo při hledání jiného pracovního uplatnění. Účast v kurzech je bezplatná.

Celý článek...
 

Agentura Southpaw Productions nedávno uzavřela s místní společnost Niche Events smlouvu o spolupráci na aktivitách v oblasti logistiky akcí, programu pro VIP hosty a managementu akcí.

Celý článek...
 

V říjnu 2012 podepsala agentura Southpaw Productions smlouvu o poskytování služeb v oblasti PR a mediální komunikace v České a Slovenské republice pro společnost PayPal.

Celý článek...
 

Do tohoto unikátního výzkumného projektu se mohou zapojit i čeští uživatelé smartphonů.

Rick Smolan, spolutvůrce jedinečné série dokumentů „Day in the Life“ (Den v životě) a dalších globálních projektů využívajících zapojení velké skupiny lidí, dnes uvedl bezplatnou mobilní aplikaci. Ta lidem z celého světa umožní po sedm dní (od 26. září do 2. října) sdílet a porovnávat své životy. Použijí k tomu čidla ve svých telefonech a navíc budou odpovídat na otázky provokující k zamyšlení – o svých snech, zájmech a názorech na rodinu, spánek, důvěru, sex a štěstí. Aplikace pro uživatele mobilního operačního systému Android je dostupná již dnes, verze pro iOS bude k dispozici v nejbližších dnech.

Celý článek...
 

20. září od 8h30 do 17h30

Hotel Diplomat, Evropská 15, Praha 6

EMC pořádá ve čtvrtek 20. září konferenci EMC FORUM 2012 – TRANSFORM IT+BUSINESS+YOURSELF, jejímž cílem je mimo jiné ukázat, proč jsou cloud computing a virtualizace klíčem k novému, současnému IT a jak ve svém podnikání využívat hodnotu, kterou přináší Big Data. Více informací a registrace zde.

 
« ZačátekPředchozí123DalšíKonec »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL