O agentuře
Southpaw Productions
menu_left_bottom

KONTAKT

Southpaw Productions, s.r.o.

U Kanálky 1559/5
120 00 Praha 2 – Vinohrady
Tel: +420 222 715 698
GSM: +420 777 723 599
E-mail: info@southpawpro.cz

icon_skype southpawpro
icon_twitter southpawpro
icon_facebook Southpaw Productions

O agentuře

Agentura Southpaw Productions byla založena v roce 2005 několika experty s více než desetiletými zkušenostmi z oblasti Public Relations a Public Affairs. V období před zahájením činnosti agentury se její  budoucí partneři podíleli na přípravě a realizaci úspěšných komunikačních kampaní pro firmy z oblasti finančního trhu, farmacie, ICT/telekomunikací, maloobchodu a FMCG a orgány veřejné správy.  Klíčoví pracovníci agentury byli v minulosti také aktivně zapojeni do přípravy a implementace dvou úspěšných komunikačních strategií zaměřených na širokou veřejnost a podporující vstup České republiky do Evropské unie.

 

Od svého založení agentura Southpaw Productions neustále roste a získává nové klienty z oblasti spotřebních výrobků v IT segmentu, finančního trhu (krátkodobé úvěry) a také ad hoc poskytuje politické konzultace.

 

V současnosti pro agenturu pracuje na plný úvazek 5 konzultantů a na externí bázi s ní spolupracuje mnoho dalších odborníků na komunikaci, kteří se podílejí na přípravě odborných článků, tiskových materiálů, propagaci nových myšlenkových iniciativ a realizaci komunikačních strategií. Agentura také spolupracuje s velkým množstvím externích dodavatelů, kteří patří k nejlepším ve svém oboru, ať už se jedná o event management, catering, fotografické služby, copy writing, správu sociálních médií nebo grafický design a tiskové služby.

Agentura Southpaw Productions je tzv. small business členem Americké obchodní komory v České republice. Konzultanti agentury jsou aktivní v ICT a marketingovém výboru komory.